Wieloorkiestrowe granie

DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY czyli WIELKOORKIESTROWE GRANIE i nasze świętowanie!

32 Finał WOŚP przyniósł nam wiele radości, wzruszeń i niesamowitych wrażeń. Mury naszej szkoły znów wypełniły się ludźmi dobrej woli, których wciąż jest więcej i więcej. I dobrze, ze my wciąż wierzymy w to!!!

32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany był zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych, a tegoroczne hasło brzmiało „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Grali, śpiewali i tańczyli mali i duzi, głośni i cisi…. po prostu WSPANIALI! Na naszej scenie występował: zespół przedszkolny „Motylki, zespół wokalny ZSP nr 1 „Piąteczki”, zespół taneczny z SP nr 8, grupa przedszkolaków z „Czerwonego Kapturka” oraz „Tęczy”, soliści studia wokalnego „Balbiny”, soliści z SP nr 1, zespół pieśni i tańca z 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego, zespół U3W „  Z górki” oraz  zespół taneczny „Bursztynki”. Występy zachwycały wszystkich widzów, a fotoreporterzy nagrywali artystów by uwiecznić ich talent. Dziękujemy małym i dużym artystom oraz nauczycielom i  trenerom. Czapki z głów !

Szkolna aula wypełniła się straganami ze szkół : SP nr 9, SP nr 8, SP nr 1, SP nr 6, CEZ, MOW, LO nr 1 i naszej ZSP nr 1. Cudeniek i różności do kupienia było mnóstwo. Kawiarenka „Pod Aniołem” pękała w szwach od ciast upieczonych przez rodziców, babcie, a nawet samych uczniów. Serwowana kawa i herbata oraz różnorakie soki były pysznym dodatkiem do słodkich smakowitości. Nic dziwnego, że „ Pod Aniołem” zebrano kwotę 5102,25 zł.

Na naszej szkolnej „Loteriadzie” zebraliśmy kwotę 2659,17 zł. Dziękujemy z całego serca za wszystkie zabawki, książki, gry, puzzle i inne miłe niespodzianki jak kwiaty i np. zestawy do higieny jamy ustnej Ilość i jakość przerosła nasze najśmielsze oczekiwanie! A uśmiech i radość najmłodszych, kręcących kołem fortuny dodawała nam skrzydeł J

Z aukcji obrazu  naszej uczennicy „Śpiący kot” oraz „Niesamowity Anioł” uzyskano łączną kwotę 350 zł. Na pozostałe aukcje darów przekazanych przez naszych rodziców zapraszamy na allegro do 9 lutego.

Łącznie w naszym malborskim sztabie zebraliśmy kwotę 240 790,80 zł. I to jeszcze nie koniec.

Jesteśmy  pod wielkim wrażeniem Waszej życzliwości, serdeczności i hojności. Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, wolontariuszom i ich opiekunom  oraz całemu szerokiemu gronu przyjaciół grających w  Orkiestrze z całego serca DZIĘKUJEMY !

A że gramy do końca świata i jeden dzień dłużej – do zobaczenia za rok!

Pozdrawiamy wielkoorkiestrowo  – Mali i duzi szkolni grajkowie z WOŚP