Witamy w naszej bajce…

Już po raz kolejny w naszej szkole uczniowie z klas starszych postanowili poczytać  bajki  młodszym koleżankom i kolegom. Odbyło się to we wtorek, 26.11.2019 roku. Tym razem była to młodzież z klasy 6b. Uczniowie  zaprosili do świata bajek dzieci z klas pierwszych. Miały one okazję poznać przygody różnych, leśnych zwierząt z Gangu Słodziaków. Po wysłuchaniu bajek rozpoczęła się wspólna zabawa i tańce. A oto aktorzy, którzy wcielili się w postacie z bajek: Ola Krzyżanowska- zajęczyca Zuzia i lis Luczek, Amelia Kosińska- pszczółka Pola, Patryk Grapertyn- ślimak Tadeusz, Olaf Gwiazdowski- nietoperz Nikoś, Marcin Sawicki- mucha Henryka, Hania Borowska- sowa Zosia, Zuzia Bakalarz- borsuk Bartek, Kuba Komar- dzięcioł Dominiczek, Janek Woźniak- dzięcioł Dominik, Nadia Wilczewska- sarenka Hania, wprowadzenie i zakończenie- Maja Pośpiech, narratorzy- Maja Kędroń i Kuba Rekowski.   W przyszłym roku ponownie zaproszą do krainy bajek następnych uczniów z młodszych klas.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!