Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Wyniki konkursu Christmas time

Zakończył się konkurs dla klas pierwszych pod nazwą –„ Christmas time”. Pani Marzena Przyborowicz organizator konkursu podała wyniki: I miejsce zajęła Wiktoria Prusakowska z klasy 1b, II miejsce Szczepan Strzeszyński z klasy 1c, III miejsce Brain Raburski z klasy 1c.

Wyróżnienia otrzymali: Paweł Kukowski kl. 1a, Nikola Janicka kl. 1a, Jan Woźniak kl. 1b, Oliwia Barbarewicz kl. 1c, Hanna Dzitkowska kl.1c, Mateusz Osinka kl.1d, Oliwia Naklicka kl.1d, Jakub Sikora kl.1e.

Jury w składzie: Celina Kraszewska, Izabela Krotowska, Agnieszka Polak i Marzena Przyborowicz dziękują dzieciom biorącym udział w konkursie. Wasze piękne prace przyozdobiły naszą szkołę. Na święta już czas!

Pobierz wyniki w formacie PDF