Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

XV Grand Prix Sztumu

W trzech dotychczasowych eliminacjach silną reprezentację stanowili amatorzy biegania z naszej szkoły i naszego miasta. Choć do zakończenia tego konkursu został jeszcze jeden bieg ( 15 II 2014), to zwycięstwo w imprezie zapewnił już sobie Paweł Folta z klasy VI d, który wygrał wszystkie dotychczasowe starty w rywalizacji chłopców z roczników 2001-2002.

Wśród dziewcząt z tego rocznika Karolina Lisowska z klasy VI a zajmuje po trzech biegach trzecie miejsce, a Wiktoria Kujawska z klasy V b, jest siedemnasta.

Paulina Stolarów z klasy IV c ( rocznik 2003 i młodsze), w klasyfikacji generalnej zajmuje trzecie miejsce, a Karolina Tadeuszak z III a jest jedenasta. Opiekunami biegaczy są Pani Sabina Orłowska i Pan Jan Ochociński. Gratulujemy!!!