W czwartek 22 lutego w grupie 5 latków odbyły się zajęcia sensoryczne, takie jak malowanie farbami przy użyciu nóg i rąk na folii przeźroczystej. Takie zajęcia stanowią doskonałą formę terapii dla osób o różnych potrzebach sensorycznych. Malowanie za pomocą nóg i rąk na folii przeźroczystej angażuje całe ciało, umożliwiając uczestnikom pełną swobodę w wyrażaniu się poprzez sztukę. Dzięki temu mogą oni rozwijać swoje umiejętności motoryczne oraz koordynację ręka-oko, co pobudza kreatywność i wyobraźnię uczestników rozwijając zdolność do koncentracji
Z pewnością zajęcia sprawiły przedszkolakom nie tylko przyjemność z tworzenia sztuki, ale także poczucie spełnienia i satysfakcji z własnych osiągnięć artystycznych.
Zapraszamy do fotorelacji
Ania Ościłowska, Małgosia Muchowska-Bednarz, Asia Sarnowska























