Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Zapraszamy na koncert!

W sobotę 14 kwietnia o godzinie 18:00 w sali kolumnowej Muzeum Zamkowego w Malborku odbędzie się charytatywny koncert jednej z najwybitniejszych interpretatorek piosenki artystycznej w Polsce – Iwony Loranc.

Podczas koncertu organizowanego przez Fundację Szkoła Otwartych Serc, usłyszeć będzie można również Paulinę Czaplę finalistkę programu „ X Factor”.  Honorowy patronat nad koncertem objęła, znana prezenterka pogody telewizji TVN – Agnieszka Cegielska, która poprowadzi to wydarzenie. Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa fotografii Kamy Trojak oraz licytacja przedmiotów ofiarowanych przez aktorów, dziennikarzy, sportowców i podróżników. Na aukcji zakupić będzie można min. rakietę Agnieszki Radwańskiej. Dochód z koncertu zostanie przekazany na wyposażenie sali rekreacyjno – rehabilitacyjnej w Szkole Podstawowej nr 5. 

Bilety na to wydarzenie w cenie 10 złotych można nabyć w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Wybickiego 32  lub bezpośrednio przed koncertem.

 

image