Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Zielona Strona Mocy!

Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego na pozór niewielkiego, ludzkiego działania, zależy od każdego z nas

Florian Plit

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. W tym roku odbywa się on pod hasłem „Przywróć naszą Ziemię”. Z tej okazji Samorząd Uczniowski oraz Pani Ewa Chmielewska  zapraszają do kolejnego wyzwania pod hasłem ZIELONA STRONA MOCY !!! Tym razem możemy zrobić coś dla siebie i dla Ziemi.

Akcja polega na tym, aby w dniach 19.04.- 30.04 wybrać się z rodziną bądź przyjaciółmi do parku , lasu, nad morze – gdzie chcecie. Niezbędnym wyposażeniem powinien być  worek na śmieci i rękawiczki. Podczas spaceru należy pozbierać śmieci, na które się natknięcie. Po spacerze zróbcie zdjęcie „waszym zbiorom” i prześlijcie na adres chmielewska.ewa@sp5malbork.pl.

Nie bądźcie obojętni!!! Działajmy!!! Bo jak nie My , to kto???