W naszej szkole w środę 16 października 2019r. odbył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki. Uczniowie klas ósmych stanęli do udziału w zmaganiach z zadaniami. Do etapu rejonowego awansował Maksymilian Kuchenbecker z klasy 8b. Gratulujemy wszystkim uczestnikom uzyskanych wyników, a Maksymilianowi życzymy dalszych sukcesów.