Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

2b na festynie parafialnym

Dziewczęta z klasy 2b razem z Panią Anią Skrzoską zostały zaproszone do występu i udziału w festynie organizowanym w sobotę 13 września przy kościele św. Urszuli Ledóchowskiej.

Dziewczynki, ubrane kolorowo i uczesane w dwa kucyki, rozpoczęły festyn wesołą piosenką „Świat w kolorach”. Dzięki obecności i wsparciu rodziców, żadna z nich nie miała tremy i prezentacja poszła im rewelacyjnie. Zebrały gromkie brawa i uznanie zgromadzonej publiczności. W podziękowaniu za przygotowanie i występ, wszystkie uczestniczki otrzymały drobne upominki i słodycze oraz zaproszenie do udziału w kolejnym festynie już w czerwcu. Pani Ania i jej dziewczęta jak zwykle stanęły na wysokości zadania!