Dnia 29.10.2025 w naszej szkole odbył się zabawowo-konkursowy Dzień Języka Hiszpańskiego. Scena i aula zostały ozdobione plakatami wykonanymi przez uczniów klas 7/8. W auli szkolnej SU poprowadził konkursy: uczniowie losowali pytania, za każdą poprawną odpowiedź otrzymali słodki poczęstunek.
Na jednej z przerw na scenie pojawiły się znowu reprezentantki SU z klasy 7b, które zatańczyły do piosenek hiszpańsko-języcznych zachęcając pozostałych do tańca.







