Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Bal Pani Jesieni

W ubiegłym tygodniu przedszkolaki obchodziły Bal Jesieni. Dzieci powitały Panią Jesień, zaśpiewały piosenkę, powiedziały wierszyki, a także utrwalały wiadomości dotyczące pięknej i barwnej pory roku oraz jej darów. Panie przygotowały takie atrakcje oraz aktywności jak: ścieżka sensoryczna, segregowanie skarbów jesieni, gra pamięciowa memo, zagadki, określanie cech warzyw czy prace plastyczne. Nie mogło zabraknąć wspólnych zabaw ruchowych, przy muzyce i z wykorzystaniem chusty animacyjnej, a także poczęstunku. Był to dzień pełen uśmiechów, radości i fantastycznej zabawy, podczas której dzieci pogłębiały swoją wiedzę i umiejętności w różnych zakresach.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.