Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Biedronki na wycieczce

Dnia 4 czerwca Biedroneczki wraz z opiekunami i mamami wybrały się na wycieczkę do oliwskiego Zoo, gdzie na 120 ha mieszkają zwierzęta pochodzące ze wszystkich kontynentów. Dzieci były bardzo przejęte, bo to ich pierwszy taki wyjazd. Również dla nauczycielek był to ważny sprawdzian umiejętności nabytych przez ich wychowanków.

Podróż z Malborka do Gdańska, choć długa sprawiła dzieciom wiele radości. Biedronki zobaczyły zwierzęta, których dotąd wcale nie widziały – hipopotamy, żyrafy, małpy, foki, wilki, flamingi, żubry, wielbłądy.

Dzieci podziwiały uroki krajobrazu, odwiedziły Małe ZOO, gdzie mogły głaskać i karmić zwierzęta. Bardzo podobały im się rozbrykane małpki, leniwy hipopotam oraz ciekawskie zebry. Duże wrażenie zrobiły na nich kolorowe papużki. Były bardzo przejęte tym, co zobaczyły. Ich roześmiane buzie mówią same za siebie…

Wyjazd na wycieczkę podarowała dzieciom nasza Fundacja – Szkoła Otwartych Serc! Dziękujemy z całego serca za tę wspaniałą niespodziankę!

Popatrzcie sami jak maluchy i dorośli świetnie się bawili!

[nggallery id=118]