Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Choinka dobrych uczynków – runda 3

W ramach wspólnego odliczania do Świąt Bożego Narodzenia zachęcamy do wykonania trzeciego zadania. Będzie nim „Choinka dobrych uczynków”

Święta to magiczny czas pełen szczęścia, miłości i dobroci. Zachęcamy Was do spełnienia dobrego uczynku wobec bliskiej Wam osoby rodziców, babć, dziadków, rodzeństwa, a może sąsiadki, która na przykład potrzebuje wnieść zakupy na trzecie piętro? Rozejrzyjcie się, wokół Was jest wielu ludzi, których uszczęśliwi drobna rzecz.

A następnie:

Wykonajcie bombkę, napiszcie na niej swój dobry uczynek i ozdóbcie ją. Możecie ją podpisać swoim imieniem i klasą.  Udajcie się na spacer w okolice szkoły( pamiętajcie by się nie gromadzić). Tam przed szkołą od strony ulicy będzie czekała na Was wyznaczona choinka. Zawieście na niej swoją bombkę. W ten sposób powstanie nasza szkolna „Choinka dobrych uczynków”

Aby stworzyć fotorelacje Waszych działań prosimy o przesyłanie zdjęć na adres rojek.agata@sp5malbork.pl

Czyńmy dobro na Święta…