Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Świat Praw Dziecka

W związku z organizacją XIV Ogólnopolskiego Festiwalu UNICEF, Szkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF w Szczecinie zaprosiła wszystkie szkoły w Polsce do udziału w konkursie plastycznym ” Świat praw dziecka widziany oczami dzieci.” Celem organizowanego festiwalu była popularyzacja praw dziecka oraz priorytetów działalności humanitarnej prowadzonej przez UNICEF POLSKA.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 3a – Kaja Lewandowska – zdobyła I miejsce w tym konkursie. W grupie przedszkolnej – Hania Ćwiro z grupy Stokrotki – zdobyła wyróżnienie. Jesteśmy bardzo dumne z osiągnięć oraz życzymy kolejnych sukcesów.

                                                                      Anita Nowicka, Sylwia Wdowicz – wychowawczynie klasy 3a

                                                                           Anna Ościłowska i Barbara Wojtasik – grupa Stokrotki