Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Chwila dla pupila

W środę 03.09.2014 odbyło się kolejne spotkanie uczniów klasy 6c pod hasłem „Chwila dla pupila”. W te słoneczne popołudnie spotkały się cztery pieski i chomik wraz z ich właścicielkami oraz inni uczniowie – przyjaciele zwierząt. Natalia wpadła na dobry pomysł i „pożyczyła” pieska od sąsiadki. Nasi futerkowi przyjaciele szybko się polubili i spokojnie poddawali pieszczotom.

Takie spotkanie to świetna okazja, aby podzielić się radościami i kłopotami związanymi z posiadania zwierzaczka, oraz wymienienia się wskazówkami, co do wychowania czy pielęgnacji pupilka.

Przyciągnęliśmy uwagę przechodniów, podeszła do nas mama z dzieckiem. Maluch bardzo ucieszył się na widok chomika Julii.

Dzień zwierzaka przynosi nam wiele radości i dlatego już planujemy następne spotkanie. Dołączcie do nas!