Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Chwila dla pupila

Dnia 4 września, ciepłym popołudniem, odbyło się spotkanie chętnych uczniów z klasy 5c i wychowawcy Pani Izabeli Krotowskiej. Spotkanie to odbyło się pod hasłem „Chwila dla pupila”.

Wielu uczniów posiada zwierzątka, ale nie wszyscy. Uczniowie wyszli z inicjatywą, aby zrobić Dzień Zwierzaka. Dzisiaj można było wziąć ze sobą swojego pupilka, albo pobawić się z pieskiem kolegi. Spotkaliśmy się na boisku szkolnym. Były psy i chomik. Dzieci opowiadały o swoich obowiązkach wobec zwierząt, o ulubionych zabawach i zabawkach zwierzaków. Okazało się, że każdy wie jak bardzo trzeba być odpowiedzialnym, kiedy się ma swojego pieska. Pogoda dopisała, zwierzaki miały okazję do zabaw, dzieci miały okazję do integracji i wymiany doświadczeń. Dołączyli do nas inni uczniowie z klasy 6d i 5b. Było bardzo wesoło!

[nggallery id=305]