Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Coraz bliżej Święta…

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich do zabawy! Wspólnie zacznijmy odliczać czas do  Świąt Bożego Narodzenia.

Przez trzy kolejne tygodnie na stronie internetowej naszej szkoły będą się pojawiać zadania do wykonania, które umilą Nam czas oczekiwania na Boże Narodzenie.

W tym tygodniu pragniemy podziękować pracownikom: Służby Zdrowia, Policji, Straży Pożarnej i Straży Miejskiej za to, że pomimo trudnego czasu i wykonywania zadań związanych z walką z koronawirusem, możemy na Nich liczyć. Pokażmy, że doceniamy pracę służb i dziękujemy Im za udzielaną pomoc.

Zadanie polega na samodzielnym wykonaniu kartki świątecznej i napisaniu życzeń. Można również napisać życzenia na gotowej kartce świątecznej. Czas na wykonanie zadania – do wtorku – 08.12.2020r.

Aby stworzyć fotorelacje z Waszych działań, prosimy o zdjęcie kartki, życzeń, a może zdjęcia przy skrzynce pocztowej, kiedy wrzucacie list. Prosimy o przesłanie zdjęć na adres rojek.agata@sp5malbork.pl.