Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dni adaptacyjne 3-latków

W dniach 29 – 30 sierpnia w naszym przedszkolu w najmłodszych grupach – Fiołki i Koniczynki – odbyły się zajęcia adaptacyjne. Podczas spotkania dzieci miały możliwość poznać swoje Panie, nowe koleżanki i nowych kolegów. Miały okazję pobawić się wspólnie w czasie zorganizowanych zabaw oraz oswoić się z salą i budynkiem przedszkola.

W trakcie zajęć prowadzone były zabawy z kodowania – z wykorzystaniem kolorowych zakrętek, zabawy rytmiczno – ruchowe, zabawy  z chustą animacyjną, z balonami, integracyjne, ze śpiewem oraz tańcem. Dzieci wykonały z satysfakcją i zaangażowaniem prace plastyczne za pomocą różnych materiałów. Baloniki, które ozdobiły przy niewielkiej pomocy Pań mogły zabrać na pamiątkę do domu. Wszystkie maluszki bardzo chętnie brały udział w różnych aktywnościach. Za udział w dniach adaptacyjnych dzieci otrzymały dyplom dzielnego przedszkolaka.

Wszystkim Przedszkolakom życzymy przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Przedszkolnym. Powodzenia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.