Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Drugie śniadanie jest bardzo ważne

Uczniowie klasy 1a razem Paniami Moniką Arent i Anna Jarzynką podczas zajęć przygotowali smaczne, kolorowe kanapki. Dzięki tym zajęciom, uczniowie zrozumieli,  że drugie śniadanie jest bardzo ważne i potrzebne. Dowiedzieli się również,  jak ważna jest zbilansowana dieta, bogata w produkty zbożowe , warzywa i owoce . Kanapki były kolorowe i  smaczne. Każda była inna i wyjątkowa. Uczniowie zjedli kanapki ze smakiem.