Uczniowie klasy 1a razem Paniami Moniką Arent i Anna Jarzynką podczas zajęć przygotowali smaczne, kolorowe kanapki. Dzięki tym zajęciom, uczniowie zrozumieli, że drugie śniadanie jest bardzo ważne i potrzebne. Dowiedzieli się również, jak ważna jest zbilansowana dieta, bogata w produkty zbożowe , warzywa i owoce . Kanapki były kolorowe i smaczne. Każda była inna i wyjątkowa. Uczniowie zjedli kanapki ze smakiem.







