Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dyplom laureata dla Szczepana

31 marca 2017 roku 20 uczniów z klas trzecich z przystąpiło do ogólnopolskiej olimpiady „Olimpusek”. Olimpiada ta sprawdza wiedzę z trzech edukacji: polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej. Do wiosennej edycji olimpiady z klas trzecich zgłoszono 6171 uczniów. Miło mi jest powiadomić wszystkich, że Szczepan Strzeszyński z klasy 3c zajął w niej dziewiąte miejsce, zdobywając dyplom laureata.

Zdobył 184 punkty na 210 punktów. Wielkie gratulacje dla Szczepana za wiedzę i zajęte miejsce w olimpiadzie ogólnopolskiej, w której brało udział 6171 uczniów z klas trzecich z całej Polski.

Gratulujemy koleżanki i koledzy z klasy wraz z wychowawcą Joanną Pietkiewicz.