Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Olimpusek – 7 laureatów

Miło jest nam poinformować, że 30 marca 2017 roku 34 uczniów naszej szkoły z klas 1-3 wzięło udział w ogólnopolskiej olimpiadzie „Olimpusek”. Uczniowie z całej Polski rozwiązywali trudne zadania z edukacji matematycznej, polonistycznej i przyrodniczej. Efektem ich zmagań było wyróżnienie laureatów – 7 z nich to uczniowie naszej szkoły:

Mateusz Syroka z klasy 3d, Wiktoria Czaplińska z klasy 3d, Zuzanna Kędzierska z klasy 3d, Maja Kędroń z klasy 3b, Sebastian Wiśniewski z klasy 1a, Lena Filipiuk z klasy 2c oraz Szczepan Strzeszyński z klasy 3c, który zajął 9 miejsce i był wśród laureatów z naszej szkoły najwyżej sklasyfikowany.

Serdecznie gratulujemy wszystkim i życzymy jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku szkolnym.

Justyna Okoń wraz z wychowawcami klas 1-3