Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dziękujemy dyrekcji Dinoparku!

We wrześniu ,,Biedroneczki’’ wybrały się na wycieczkę do malborskiego Dinoparku. Razem z wychowawczyniami dzieci obeszły cały park według wyznaczonej ścieżki.

Wielkie dinozaury zrobiły na przedszkolakach ogromne wrażenie. Makiety zwierząt wywołały wiele zainteresowania, uśmiechów, a niektóre z nich (te ryczące, ruszające się i ziejące wodą) nawet trwogę. Było tam też spotkanie z żywymi zwierzętami: sarenkami, lamami, pawiami, strusiami i ciekawskimi kozami. Na koniec emocje dzieci zostały złagodzone na placu zabaw – w domkach, tunelach, zjeżdżalniach i na różnych bujakach. Ta wspaniała wycieczka odbyła się dzięki uprzejmości dyrekcji Dinoparku, która nasze przedszkolaki gościła za darmo. Dziękujemy serdecznie ,,Biedroneczki’’.

[nggallery id=316]