Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 22 stycznia w grupie przedszkolnej ,,Koniczynki” odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka. Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i składały życzenia. Goście z dumą patrzyli na wnuczęta i gromkimi brawami podziękowali im za występ. Nie jednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku. Po części artystycznej przedszkolaki wręczyły gościom własnoręcznie wykonane laurki oraz breloczki i zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek.   Była to naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy.  Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dziadków!