Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dzień Chłopaka

30 września dzieci z grupy „Fiołki” obchodziły Dzień Chłopaka. Świętowaniu towarzyszyły zabawy z kolorową chustą animacyjną, które sprawiły dzieciom mnóstwo radości i uśmiechu. Następnie, dzieci przeszły po ścieżce sensorycznej, do wykonania której wykorzystałyśmy przyniesione przez dzieci kasztany, żołędzie, liście, szyszki, a także igły sosny. Ścieżka sensoryczna ma duże znaczenie dla małych stópek dzieci: usprawnia motorykę dużą, rozwija wrażenia dotykowe oraz stymuluje receptory. Z pewnością było to dla dzieci nowe, ciekawe doświadczenie. Na zakończenie, wręczyłyśmy chłopcom pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Koleżanki z grupy oraz Panie życzą Chłopcom wszystkiego najlepszego!