Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dzień Dziecka

Dnia 31 maja w grupie wiekowej klas 0-3 świętowaliśmy Dzień Dziecka. Klasy śpiewały wesołe piosenki, brały udział w zmaganiach sportowych oraz wesołych zabawach i tańcach przygotowanych przez wychowawców.

Dzieci otrzymały w podarunku od Organiki kolorowe gąbki w różnych kształtach. Było bardzo wesoło! Wszystkim dzieciom naszej szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia w Dniu Ich Święta. Spotkaniem koordynowała kierownik grupy wiekowej Pani Dorota Jukowska. W dniu Waszego święta dedykujemy Wam wiersz Danuty Gellnerowej pt. „Dzieci”

Wszystkie dzieci na całym świecie są takie same –

lubią skakać na jednej nodze i lubią zanudzać mamę.

Wszystkie dzieci na całym świecie śpiewają wesołe piosenki

i byle kamyk, i byle szkiełko biorą jak skarb do ręki.

Podobno dzieci na całym świecie bywają niegrzeczne czasem,

lecz to nie u nas, nie w naszym mieście – to gdzieś za górą, za lasem.

[nggallery id=272]