Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień Dziecka to jeden z najbardziej oczekiwanych dni przez wszystkie dzieci. Nasze przedszkole zadbało o to, aby  zapadł on na długo w pamięci wszystkich przedszkolaków, a przywołujące wspomnienia wywoływały uśmiech na twarzy maluchów. Każda grupa wyczarowała coś magicznego… bowiem wyobraźnia nie zna granic… Przedszkolaki w tym dniu mogły wyruszyć w magiczną wyprawę. Część z nich odbyło podróż w nieznane… pirackie żeglugi poszukując skarbu,  inne miały przyjemność odczytać list od samego wodza Indian. Każdy w tym dniu mógł wyobrazić sobie siebie w ukochanej roli sportowca, artysty… ale najważniejsze w tym dniu było jedno – spędzenie tego czasu w gronie najlepszych kolegów i koleżanek. Nie zabrakło poczęstunku, baniek mydlanych, upominków i zabaw z chustą animacyjną.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy wielu słonecznych i przepełnionych radością dni takich… jak  – Dzień Dziecka.