Dzień Kropki

15 września jak co roku dzieci z naszego przedszkola świętowały wraz z wychowawczyniami „Międzynarodowy Dzień Kropki”. Tego dnia dzieci, nauczyciele oraz pracownicy różnych instytucji kultury na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają w odkrywaniu własnych talentów i mocnych stron oraz działają pobudzająco na ludzką wyobraźnię.

Nasze przedszkolaki również miały możliwość zagłębienia się we własnej wyobraźni, poznania siebie oraz własnych atutów. Swoją kreatywność odkrywały poprzez różnorodne prace plastyczne, zajęcia z kodowania, przeliczania oraz ciekawe zabawy ruchowe. Dzieci obejrzały bajkę pod tytułem „The dot”, aby zrozumieć, że w każdym człowieku drzemie potencjał, za którym należy podążać, aby go rozwijać i w rezultacie osiągnąć olbrzymi sukces.

W ramach dyskusji przedszkolaki wymieniały i pokazywały własne talenty, wśród których pojawiało się malowanie farbami, pływanie, gra w piłkę nożną, taniec, śpiew i wiele innych. Radość wszystkich dzieci w tym dniu nie miała granic. Z okazji obchodzonego święta życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i całej społeczności szkolnej wiary we własne możliwości oraz odnalezienia drogi do własnych ukrytych talentów!