Dnia 11.10.2019 roku Samorząd Uczniowski zaprosił pracowników naszej szkoły na uroczystość z okazji zbliżającego się Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Prowadzące spotkanie przywitały się z nauczycielami i uczniami. Jako pierwsi wystąpili – recytując wiersz – uczniowie klasy czwartej. Uczniowie i uczennice klas piątych wykonali trzy piosenki. Klasy szóste zatańczyły a siódme przedstawiły zabawne skecze i dowcipy. Klasy ósme wykonały świetne scenki z życia szkoły. Na zakończenie zagrał na perkusji Piotrek Gordon, a przedstawiciele samorządu złożyli pracownikom życzenia i wręczyli kwiaty. Spotkanie dało pracownikom wiele radości. Dziękujemy!!!

































