Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dzień Przedszkolaka

20 września odbył się Dzień Przedszkolaka. Z okazji tego święta nauczycielki zorganizowały mnóstwo ciekawych atrakcji, w których dzieci chętnie brały udział.

W tym dniu dzieci wysłuchały hymnu przedszkolaka, grały w gry zręcznościowe i edukacyjne, wykonywały prace plastyczne, miały okazję zrobić sobie zdjęcia w specjalnej fotobudce. Nie zabrakło również zawodów sportowych, zabaw z chustą animacyjną, czy zabaw ruchowych przy muzyce. Dzieci otrzymały dyplomy, medale lub odznaki oraz drobny upominek. Na koniec przedszkolaki ze smakiem zjadły poczęstunek. Wszystkim przedszkolakom jeszcze raz życzymy mnóstwa radości każdego dnia!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.