Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dzień Rodziny w 3c…

Dnia 17 czerwca uczniowie z klasy 3c wraz z rodzicami i najbliższymi osobami z ich rodzin spotkali się w szkole, aby uroczyście obchodzić Święto Rodziny połączone z pożegnaniem klasy trzeciej…

 Część oficjalną dzieci rozpoczęły pokazem czterech tańców towarzyskich: walc, samba, cha cha i jive, których miały możliwość nauczyć się w szkole tańca STREFA 3R, pod kierunkiem instruktora Pana Jacka Suchińskiego.

 Następnie rozpoczęła się część artystyczna, podczas której uczniowie prezentowali swoje talenty recytując wiersze, śpiewając piosenki oraz tańcząc Stamp Dance do popularnej piosenki „Italodisco”. Utwory, których można było wysłuchać podczas występu to: „Być kobietą”, „Jesteś mamo skarbem mym”, „Tato już lato”, „Pięknie żyć”. Chłopcy i dziewczęta zaprezentowali również krótkie przedstawienie z nutką humoru na temat swoich rodzinek…:-)

Na koniec dzieci zaśpiewały piosenkę, mówiącą o zakończeniu klasy trzeciej do melodii utworu Anny Jantar „Radość najpiękniejszych lat”, do której tekst napisała wychowawczyni Pani Magdalena Barwińska-Kubaszewska. Było bardzo wzruszająco!