Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dziś Światowy Dzień Życzliwości

Dzisiaj 21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości. Główna ideą Dnia Życzliwości jest uzmysłowienie i przypomnienie ludziom o tym, że tylko wzajemna życzliwość może stać się podstawą do budowania pokoju i pomyślnych relacji między ludźmi na całym świecie.  W tym dniu kierujemy do  Was  uśmiech oraz miłe i ciepłe słowo.

Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy innym, wraca do nas z nawiązką. Miłego Dnia Życzliwości  na co dzień, nie tylko od święta.

Weź ze sobą miłe słowo i podaj dalej!

Szczególnie huczne obchody Dnia Życzliwości odbywają się we Wrocławiu. Plakat promujący wydarzenie, zachęca wrocławian: „Znajdź się wśród życzliwych”.