Czytam , więc wiem – czytelnicze konkursy afiszowe

Dostosowując się do obecnej sytuacji – w październiku  zaproponowaliśmy naszym czytelnikom  konkursy afiszowe. Klasa III C odpowiadała na pytania dotyczące lektury Dzieci z Bullerbyn, III B zmierzyła się z zagadnieniami związanymi z książką pt.: Pies, który jeździł koleją, a II D zmagała się z konkurencjami na temat Calineczki.

Do odważnych, którzy podjęli wyzwanie należeli:

z III C: Julia Tytz, Antosia Kielawa, Staś Wiedemann, Paweł Obrośliński i  Julia Suchińska ;

z III B: Igor Szywała, Piotr Wajs, Vanessa Łukowska, Wiktoria Zduńczuk, Oliwia Figurska, Michał Szczepański, Miłosz Fabiś, Oliwia Janicka;

z II D: Lena Ścisłowska, Ada Ciok, Lena Ziętek, Szymon Puklicz, Lena Piotrowska i Małgosia Zedlewska.

Każdy uczestnik  mógł wybrać sobie drobny upominek na pamiątkę udziału w konkursie.