Dzieci uczęszczające na świetlicę uczestniczyły w zajęciach z edukacji morskiej. Uczestnicy zajęć dowiedzieli się jaką trasą można dojechać z Malborka nad morze i ile czasu zajmie im ta podróż. Poznali rodzaje statków, określili wady i zalety transportu morskiego. Dzieci przez chwilę stały się właścicielami statków marzeń. Zaprojektowały wymarzony statek wykonując prace plastyczne. Techniką orgiami wykonały łódki z papieru.










