W listopadzie w Czerninie odbył się XXII Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Naszą szkołę dzielnie reprezentowała grupa chłopców startująca w kategorii z rocznika 2007 i młodszych. Pierwsze miejsce wywalczył Adrian Jasieniecki, drugi był Kacper Sulich, czwarte miejsce zajął Kacper Malek, natomiast dziewiąty Szymon Jezierski. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy !!!!
