Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Egzamin Ósmoklasisty już tuż, tuż…

W dniach 25-27.05.2021r. odbędzie się trzydniowy egzamin dla najstarszych uczniów naszej szkoły. We wtorek ósmoklasiści będą się zmagać  z testem egzaminacyjnym z języka polskiego, w środę z matematyki a w czwartek z języka angielskiego. Cała szkoła trzyma za Was kciuki! Oby testy przysporzyły Wam jak najmniej problemów i aby wyniki były dobre – tego życzymy Wam z całego serca! Wierzymy, ze Wam się uda i ze każdy z Was dostanie się do swojej wymarzonej szkoły ponadpodstawowej.

Poniżej życzenia dla Was, procedury, harmonogram, ważne informacje.

Procedura organizowania i przeprowadzenia testu diagnostycznego w zakresie poziomu przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty

harmonogram egzaminu

zapamiętaj – egzamin kl. 8