Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Festyn Adwentowy

Serdecznie zapraszamy na VII Festyn Adwentowy – „Kolędą przywołajmy święta…”, który odbędzie się 07.12.2013 o godz.16.00 w auli szkolnej. Tradycyjnie, co roku, w pierwszą sobotę grudnia Fundacja Szkoła Otwartych Serc jest organizatorem adwentowego święta.

Uczniowie, rodzice i nauczyciele będą witać wszystkich zapachem grillowanej kiełbasy, przepysznym domowym ciastem w „Kawiarence – Pod Aniołami”, barem sałatkowym, straganami z ozdobami świątecznymi, kartkami, biżuterią, bibelotami, aniołami. Festynowi towarzyszyć będzie koncert kolęd i niesamowity nastrój serdeczności, życzliwości oraz pokoju. Na tę okoliczność wydaliśmy specjalny numer gazety „Piątaszek”. Zapraszamy, przybywajcie…