Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Goście u Biedronek

Dzisiejszy dzień był niezwykły w życiu naszych przedszkolaków. „Biedroneczki” gościły u siebie trzy panie policjantki z Komendy Policji w Malborku. Policjantki zaprezentowały umundurowanie. Dzieci z zaciekawieniem oglądały i przymierzały czapki i kamizelki, należące do stałego zestawu garderoby policji.

Po prezentacji nasze maluchy poznawały wyposażenie wozu policyjnego, a siedzenie w wozie policyjnym było dla nich nie lada atrakcją. Nie przerażał ich nawet głośny dźwięk sygnału radiowozu. Na pamiątkę spotkania „Biedroneczki” zostały obdarowane atrakcyjnymi prezentami, zawierającymi m.in. koszulki, maskotki pancerników przypominające dzieciom o zapinaniu pasów bezpieczeństwa breloczki i „bransoletki” odblaskowe. To był niezapomniane chwile radości, które zarejestrowane na zdjęciach prezentujemy poniżej.

[nggallery id=139]