Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Goście w 1b

Przed koncertem naszej fundacji, klasę 1b i „Biedroneczki ”odwiedziły przedstawicielki fundacji – „Mówimy obrazami”- Panie Magda Bulera i Anna Sawa. Misją tej fundacji jest rozwój wyobraźni dzieci poprzez twórcze rysowanie.

Panie wręczyły dzieciom piękne, kolorowe kredki, „Bazgroszyty” i materiały edukacyjne. Przeprowadziły z dziećmi warsztaty plastyczne. Uczniowie mogli rysować wszystko, co podpowiadała im wyobraźnia, przelać swoje emocje na papier i ćwiczyć motorykę ręki. Darowane prezenty to wysokiej jakości – trójkątne, grubsze i bezpieczne kredki, wykonane z naturalnego, miękkiego drewna i bez powłoki lakierniczej. Zabawie dzieci towarzyszyły przyjazne Kredziaki. Maluchy poznały Ryska, Kredzię, Kolorozaurusa i ich przyjaciół. Bardzo dziękujemy Pani Magdzie i Ani za wspaniałą zabawę i prezenty!

[nggallery id=294]