Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Graj i opowiadaj ze Story Cubes

W piątek 9 maja na auli odbyło się kolejne spotkanie w Fabryce Wiedzy. Uczniowie w grupach zmagali się z zadaniami, w których ich kreatywność i fantazja miały niebagatelne znaczenie.

Stworzyli wspólne obrazy, wykorzystując elementy, które już na kartce występowały; pisali opowiadania, w których miejsce akcji i bohater został przez nich wylosowany. W czasie spotkania powstało wiele ciekawych prac. Zadania te były wstępem do udziału w grze „Graj i opowiadaj ze Story Cubes”. W tej zabawie może wziąć udział każdy uczeń naszej szkoły. Wystarczy tylko przeczytać regulamin gry na stronach www.pionkolandia.pl i gotowa pracę dostarczyć do Pani Małgorzaty Kuszowskiej do 23 maja. Zachęcam wszystkich zdolnych, lubiących pisać (a jest Was przecież wielu!) do udziału w konkursie i życzę powodzenia. Czekaja bardzo atrakcyjne nagrody.

Małgorzata Kuszowska i Karolina Kurapiewicz