Uczniowie listy piszą…

Lekcje angielskiego nie są nudne. Uczniowie klasy 4b mogli sprawdzić swoje umiejętności pisania na lekcji. W dzisiejszych czasach młodzież rzadko pisze listy, a szkoda. SMS-y i e-maile wyparły „staromodne” kartki papieru.

Uczniowie dowiedzieli się jak należy pisać list, jak zaadresować kopertę, w które miejsca wpisać adresy nadawcy i adresata. Ciekawostką jest to, że listy zostały napisane po angielsku J Uczniowie z zapałem podjęli się pracy, pytali o nowe słówka i z pewnością wiele się nauczyli.

Dzieci nie tylko napisały listy, ale zostały one również wysłane. Uczniowie pokażą rodzicom, dziadkom i wujostwu w Malborku, ale także w innych miastach, czego już nauczyły się podczas lekcji języka angielskiego.

Jeden z uczniów oprócz zwykłego listu napisał zaszyfrowaną wiadomość do kolegi, który z pewnością będzie się świetnie bawić przy jego czytaniu. Lekcję dla uczniów przygotowała i poprowadziła Pani Izabela Krotowska.