Na zajęciach w oddziale zerowym uczyliśmy się zasad higieny i dobrego zachowania podczas przygotowania i spożywania posiłków. Już wiemy, że potrawy podajemy w różnych naczyniach:
*zupę wlewamy z wazy
*lody jemy z pucharków
*sos nalewamy z sosjerki
*cukier trzymamy w cukierniczce
oraz znamy zasady posługiwania się sztućcami….
Od dzisiaj nam niestrasznie zasiąść do stołu z samym "królem" Lwem! „Czego Jaś się nauczy, Jan będzie umiał”.
Pozdrawiamy Motylki.