Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

II Rajd Szkolny

W dniach 19 – 20 czerwca odbył się w naszej szkole II Szkolny Rajd Pieszy. W tym roku motywem przewodnim spotkania były poszukiwania złodzieja wakacji. Klasy miały za zadanie stworzyć portret pamięciowy gagatka, który chce zakłócić nadchodzący wolny czas. Na punktach kontrolnych uczniowie rozwiązywali zadania i zagadki, za które otrzymywali kolejne elementy opisu postaci złodzieja. Po odwiedzeniu siedmiu punktów zespół miał przed sobą gotowy portret. Na boisku szkolnym odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie zagadki głównej czyli tego jak wygląda złodziej wakacji Uczniowie świetnie poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami i mamy nadzieję, że miło spędzili czas z kolegami i swoimi nauczycielami.

Wakacje uratowane złodziej pojmany!

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom wspaniałych , słonecznych, pełnych przygód wakacji.

Sawaniewska Beata

Kurapiewicz Karolina