Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Informacja dla Rodziców nowych przedszkolaków

Szanowni Państwo, informujemy, ze dni adaptacyjne dla nowej grupy dzieci trzyletnich odbędą się w dniach 25 i 26 sierpnia 2021r. w godzinach od 10.00 do 12.00. Spotkanie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego w związku z  obowiązującym stanem epidemii COVID-19. Wejście do budynku z boku, po prawej stronie wejścia głównego.

Opiekunowie odprowadzający dzieci mogą wchodzić do budynku przedszkola zachowując zasady: 1 opiekun z dzieckiem, dystans od kolejnego opiekuna z dzieckiem min. 1,5 m, dystans od pracowników szkoły min. 1,5 m.

Opiekunowie powinni przestrzegać obowiązujących zasad związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym, m.in. stosować środki ochronne w postaci maseczek oraz dezynfekować ręce lub użyć rękawiczek jednorazowych.

Zebranie dla rodziców nowoprzyjętych przedszkolaków (25 trzylatków, 13 pięciolatków i 7 sześciolatków) odbędzie się dnia 26.08.2021r w auli szkoły o godzinie 15.30 z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Do miłego zobaczenia!