Jasełka w Karwanie

W poniedziałek 16 grudnia w ramach XXIX Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce, w Karwanie Muzeum Zamkowego odbył się Konkurs Jasełek dla przedszkoli i szkół podstawowych z klas I-III. Nasze przedszkole reprezentowała grupa Stokrotki, zdobywając wyróżnienie. Gratulujemy serdecznie. Dziękujemy serdecznie za nieocenioną pomoc ze strony rodziców a w szczególności Panu Michałowi Siemaszkiewiczowi, Pani Oli Jaskulskiej, oraz Panu Rafałowi Kulikowskiemu, Pani Joannie Stankiewicz, Pani Katarzynie Ćwioro. Przedszkolaki do występu przygotowały nauczycielki: Anna Ościłowska, Barbara Wojtasik, Anna Frankiewicz.