Koniczynki przygotowują się do Świąt

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy – pełen radości i wzruszeń, a także intensywnych przygotowań. Przedszkolaki z grupy „Koniczynek” już od początku grudnia rozpoczęły przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia poprzez realizację tematyki kompleksowej związanej ze Świętami Bożego Narodzenia – dzieci pogłębiają swoją wiedzę na temat obyczajów i tradycji. Głównym motywem zajęć jest Mikołaj, choinka, prezenty – są to również przewodnie motywy prac plastycznych „Koniczynek”. Ponadto, dzieci z zapałem i dużym zaangażowaniem wykonują różne ozdoby, którymi ozdabiają salę. Strojenie żywej choinki oraz robienie i zdobienie pierniczków sprawiło „Koniczynką” ogromną radość. Dzieci chętnie śpiewają kolędy i piosenki o tematyce zimowo- świątecznej.