Jesienne inspiracje

Uczniowie klas czwartych, jeden raz w tygodniu, uczestniczą w zajęciach plastyczno-technicznych. Prowadzi je dla nich Pani Małgosia Kuszowska.

Przez cały rok w ramach projektu „Pory Roku” – dzieci stosując różne techniki, wykonują rozmaite prace. Program zajęć prowadzony jest metodą krótkich projektów tematycznych. Obecnie tematem wiodącym są „Jesienne Inspiracje”.

Uczniowie wykonali już – swoje wizytówki, malowały plasteliną, farbą plakatową na gazie.

Na zajęciach, w dniu 17 listopada, tworzyły w grupach, z materiałów papierniczych – drzewo. Kolejnymi tematami wiodącymi będą: „Zima już za oknami”, „Wiosna, ach to ty”, „Lato wszędzie”.

W ramach zajęć realizowane również będą konkursy plastyczno-techniczne oraz wystawy i ekspozycje prac uczniów.