Kamil Stoch dla naszych uczniów

Mistrz olimpijski podziękował dzieciakom za wysłane rysunki i życzenia. Każdy uczeń otrzymał Jego zdjęcie z autografem.

Dzieci razem z bratem Krzysztofem Łaszukiem napisały do zwycięzcy list i przesłały zdjęcia z pozdrowieniami. Zaprosiły sportowca do naszej szkoły. Może ich marzenie się spełni? Treść listu poniżej:

Złoty nasz Rodaku, Panie Kamilu!

     Dziękujemy bardzo za przysłane nam autografów. Dziękujemy Panu za tak wiele dobra uczynionego dla naszej Ojczyzny. Często oglądaliśmy „filmik” z Pana udziałem, gdy jako 12 letni chłopiec opowiadał Pan o swoich marzeniach.  Warto marzyć i dążyć do celu. Dziękujemy za Pana świadectwo wiary. Po każdym sukcesie wpatrywał się Pan w niebo. Wiedzieliśmy, co ten gest oznacza. Gdy Pan skakał, w naszej szkole, na lekcji religii zawsze modliliśmy się za Pana. Jest Pan naszym idolem i wzorem do naśladowania.

   W naszej szkole od kilku lat realizujemy projekt edukacyjny „Od marzeń do sukcesu”. Raz w miesiącu zapraszamy min. sportowców, kucharzy, pasjonatów, ciekawych ludzi, którzy z marzeń, ciężkiej nauki i pracy osiągali sukcesy zawodowe.

   Pragniemy też zaprosić Pana do Malborka, do naszej szkoły, aby osobiście podziękować Panu za wszelkie dobro, które Pan nam uczynił. Będzie nam miło zobaczyć Pana, porozmawiać, zadać pytania. Będzie też okazja, aby zwiedzić nasz Zamek Krzyżacki i trochę odpocząć.

      Serdecznie pozdrawiamy i czekamy na Pana przyjazd do Malborka.

                                                                                                                                                                                                                      W imieniu społeczności szkolnej – dzieciaki z malborskiej piątki.