Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Kandydaci do SU prezentują…

Dzisiaj kandydaci do Samorządu Uczniowskiego prezentowali przed społecznością szkolną swoje programy wyborcze. Ofertę przedstawiali w formie prezentacji słownej i multimedialnej, za pomocą śpiewu, recytacji i tańca.

Przypominamy nazwiska kandydatów: Patrycja Fabiańska, Krystian Michalczuk, Aleksandra Nowicka, Oliwia Osowicka, Apolonia Pyrzyńska, Marta Reszka, Zuzanna Ślusarz, Katarzyna Wolak i Oliwia Zalewska.

Spotkanie pomogły przygotować uczniom opiekunki Samorządu Uczniowskiego – Panie: Mariola Kulpa i Urszula Cichocka. Popatrzcie na naszą fotogalerię, poczytajcie Ich plakaty, porozmawiajcie z nimi na przerwach. Wybory już niedługo. Warto się zastanowić, na kogo oddacie swój głos.