Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dzień Chłopaka w 0b

W Dniu Chłopaka klasa 0b udała się na wycieczkę na Lotnisko Wojskowe w Królewie Malborskim. Mężni piloci, obrońcy polskiego nieba pokazywali dzieciom samoloty w hangarze, pracę mechaników i obsługi naziemnej lotniska. Każde dziecko siedziało za sterami samolotu.

Duma i radość pojawiła się na małych twarzyczkach. Później oprowadzający nas gospodarz zaproponował atrakcję w wozie strażackim. Na koniec wielkiej przygody pojawił się w pełnym umundurowaniu i uzbrojeniu żołnierz pełniący patrol na lotnisku. Dzieci pełne wrażeń i wspaniałych doświadczeń wróciły do szkoły. Wiele chłopców dzisiaj marzy, aby zostać pilotem. Pozdrawiamy wszystkich chłopaków! Dziewczęta z 0 b oraz Pani Ewa Nadolna.