Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Klasa 2b w Szkole Łacińskiej

Klasa 2b, razem z panią Anią, odwiedziła ostatnio nowe Centrum Edukacyjne w Malborku. Szkoła Łacińska, bo o niej tu mowa, oferuje bogaty wybór zajęć edukacyjnych i warsztatów dla dzieci.

Uczniowie klasy 2b rozpoczęli przygodę ze Szkołą Łacińską od spotkania z pracownikami, które przygotowane zostało w formie animacji teatralnej opartej o prześmieszną książkę zatytułowaną „Burzliwe dzieje Pirata Rabarbara” autorstwa Wojciecha Witkowskiego. Panie przebrane kolorowo i pomysłowo za piratów, mewy, a nawet ludożerców, pokazały kunszt aktorski na miarę profesjonalnej trupy aktorskiej. Dzieci aktywnie wspierały przebieg całej fabuły, niejednokrotnie biorąc w niej znaczący udział. Do niektórych zadań przyłączyły się też nasze mamy. Zobaczcie na zdjęciach, jak bawiły się dzieci na tym spotkaniu. Niedługo idziemy na kolejne zajęcia, tym razem o kosmosie. Was też zachęcamy – warto się wybrać do Szkoły Łacińskiej, na pewno spotka nas tam jeszcze niejedna, ciekawa i niesamowita przygoda…